Bohu díky za víru bez amnézie
- 30. 4.
- Minut čtení: 1
Milé sestry a milí bratři v Kristu,
během sedmi večerů jsme se setkávali u cyklu Vztahy před Boží tváří a společně prožívali biblické příběhy o Boží lásce, zaslíbení a věrnosti – i o křehkosti lidských vztahů. Je pro mě velkou radostí a ctí vám všem ještě jednou poděkovat. Za vaši otevřenost, vytrvalost i ochotu věnovat čas náročnému naslouchání Písmu – a to v pátek večer, po celém pracovním týdnu i po mši. Vaši hojnou účast vnímám jako velkou Boží milost.
Zvolili jste cestu víry, která se modlí srdcem i myšlením – a té si velice vážím.
Ráda bych vás také pozvala k návštěvě mého nového blogu Nepomíjím – Bohu díky za víru bez amnézie. Najdete v něm všechny texty k Vztahům před Boží tváří. Chybí v nich sice naše společná přítomnost – úsměvy, blízkost, hudba i drobné radosti, které mezi námi vznikaly: upečené dobroty, pletené zázraky, malé dárky i laskavá pozornost k druhým – ale snad mohou přinést i ostatním alespoň kousek toho, co jsme spolu sdíleli.
Blog obsahuje i další témata a články. Věřím, že s dobrou vůlí se dá mluvit o všem.
Jsem za vás všechny z farnosti velmi vděčná.
Eva Klusáčková




Nejlepší co jsem kdy četl doporučuji přečíst