SPOLEM

farnosti s jednou farou BOHDALICE, KUČEROV a ROSTĚNICE

Jak jsme strávili uplynulý rok

Od září do června měly děti z našich farností spoustu příležitostí užít si společnou zábavu, něčemu se přiučit, poznat nová místa nebo rozvíjet svůj výtvarný talent. Vídali jsme se na hodinách náboženství, na dětských a výtvarných klubech, na výletech, při přípravě na první svaté přijímání a při všech možných dalších akcích.

O adventu jsme navštívili Brno s jeho betlémy a restaurací pod Petrovem a na jaře jsme se pustili hned do dvou společně strávených víkendů:

V květnu jsme zajeli do Šebrova a poznali tamní přírodu i starobylý kostelík v Šebrově-Kateřině. I přes neustále hrozící bouřky jsme nakonec ani jednou nezmokli a noci strávené ve stanech jsme ustáli bez újmy na zdraví.

V červnu jsme v Bohdalicích přivítali naše kamarády z Brna a prožili s nimi první prázdninový víkend. Během jediného dne jsme se stihli projet na koních, vykoupat se v pavlovickém rybníku, cestou do Nových Hvězdlic ochutnat spoustu třešní, posílit se smaženým sýrem v Bohdalicích a večer na farní zahradě opéct pár špekáčků.

Doufám, že příští rok bude stejně skvělý a obohatí nás o další společné superzážitky :-)